«1...3435363738...57»

Felhasználó
10 éve
OK! :D Most már akkor gyerünk off.

Vége a klima(x)nak? :D Jön az őszi téli uborkaszezon?? :D
Szigorú vagyok, de igazságtalan!

Felhasználó
10 éve
uborka :$ hmmm nyami

Felhasználó
10 éve
uborka :$ hmmm nyami
nana! :P
Szigorú vagyok, de igazságtalan!

Felhasználó
10 éve
kovi ubi :$ ;)

Felhasználó
10 éve
xD
...

Felhasználó
10 éve
Hmmm.. :) Azért még nincs "Ubiszezon" :) .
Persze egy kicsit jobb a helyzet mint 1 hónapja, de nem voltam bekapcsolva 3 hete, és néhányan alighanem meg is unták a hívogatást, néhány megoldódott azóta más által, meg hát egyre többen lesznek úgy hogy majd jövőre megcsináltatja.
Ma de. volt 1 JD 4450 traktor, tegnap is 1 John Deere traki, meg egy teleszkópos rakodó hogy ne mondjam JD, meg pár autó.
Szóval még nem UBI szezon.
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Hazilag siman lehet erlelni ubit, csak bekell tenni fokhagymas sos vizbe, es 2-3 napig a napon hagyni...ebben profi vagyok.:)
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
;)
...

Felhasználó
10 éve
hmm köszi a tipet :D

Felhasználó
10 éve
Hazilag siman lehet erlelni ubit, csak bekell tenni fokhagymas sos vizbe, es 2-3 napig a napon hagyni...ebben profi vagyok.:)
kenyér is kell arra na meg kapor! ;)
Hmmm.. :) Azért még nincs "Ubiszezon" :) .
Persze egy kicsit jobb a helyzet mint 1 hónapja, de nem voltam bekapcsolva 3 hete, és néhányan alighanem meg is unták a hívogatást, néhány megoldódott azóta más által, meg hát egyre többen lesznek úgy hogy majd jövőre megcsináltatja.
Ma de. volt 1 JD 4450 traktor, tegnap is 1 John Deere traki, meg egy teleszkópos rakodó hogy ne mondjam JD, meg pár autó.
Szóval még nem UBI szezon.

Hátakkor adjad neki pajti!! :D

Legutóbb szerkesztve UBORKÁS_FAGYI által.

Szigorú vagyok, de igazságtalan!
«1...3435363738...57»